O nas

Kręgielnia MARIO została stworzona aby zapewnić rozrywkę na wysokim poziomie okolicznym mieszkańcom jak i osobom przyjezdnym, którzy w trakcie podróży marzą o chwili relaksu. 


To wspaniałe miejsce do spędzenia czasu dla rodzin, przyjaciół, znajomych z pracy.

Kręgielnia MARIO posiada dwa profesjonalne tory do gry w bowling. Oba tory są w pełni zautomatyzowane a punkty liczy system komputerowy. W przypadku jakichkolwiek trudności, fachową pomocą zawsze służy obsługa Kręgielni.

Kręgle to wspaniała zabawa dla całych rodzin, a to nasi klienci cenią najbardziej.
Dopełnieniem oferty rozrywkowej są stoły do gry bilard i air hockey.


Dla osób chcących oglądać sportowe zmagania mamy wygodne sofy, cztery telewizory LCD, oraz wspaniałe nagłośnienie które dodaje niezapomnianych wrażeń.

Ponadto w lokalu znajduje się również bar z bogatą ofertą gastronomiczną od przekąsek przez dania gorące po niezwykle smaczną pizze. Dla spragnionych posiadamy bogatą ofertę napoi, drinków i alkoholi. Ofertę baru znajdą Państwo w zakładce MENU

W każdy piątek i sobotę organizujemy DYSKOTEKI, przy najlepszej muzyce. Owe imprezy cieszą się dużą popularnością wśród lokalnej społeczności.

Jeżeli jeszcze nie byłeś w Kręgielni Mario - nie czekaj i odwiedź nas jeszcze dzisiaj, a przekonasz się że to o czym piszemy jest w 100% prawdą!

KRĘGIELNIA MARIO

Sarzyna 659a

37-310 Nowa Sarzyna

przy trasie: Sandomierz - Jarosław
(droga krajowa nr 77)

 

tel. +48 784 899 081

mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

web: www.kregielniamario.pl